Hakkımızda
SakaryaKent.Net Kuruluş Hikayesi

SakaryaKent Haber Sitesi ve Şehir Portalı 2012 Yılında Uzun Yıllar Sakarya Yerel basınında Sakaryada İlk Kurulan Televizyonları arasında yer alan SRT Televizyonunda Muhabir – Kameraman olarak görev yaptıktan sonra Sakarya’nın ilk gazeteleri arasında yer alan Sakarya Gazetesinde Haber ve Foto Muhabiri olarak çalıştıktan sonra İHA Sakarya Bölge Müdürlüğünde Muhabir ve Kameraman olarak çalışan 20 Yıldan fazla Gazeticilik yapan Sıcak Haber – Son Dakika Haber diyince akla gelen 1994 ve 2012 kuşak Gazetecilerden sarı basın kartı sahibi Recayi Yüksel tarafından kuruldu.
Medyamavi Tek.hab.Tic.San.Ltd.Şti Bünyesinde yayın yapan Sakaryakent.Net Haber sitesi şehirde bir marka olup Türk Patent enstitüsü taraından marka Tescili işlemini başarıyla tamamlayarak Markası Tescil ilk haber siteleri arasında yer almaktadır.

Sakarya’nın ilk haber sitelerinden olan Sakaryakent haber Sitesi, aynı zamanda Türkiye’de de internet gazeteciliğinin ilkleri arasında.

“Sakarya’dan son dakika haber sıcak haber” sloganıyla yayınını sürdüren sitemiz internet haberciliğinde Sakarya’da referans sitesi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.